1 / 6
Volvo fh 480
15.900 €
30.04.2019 17:26

Виница / Виница

Kamjonot e na 880 000 iljadi 2008 godina,ima nova lamela i potisna ploca,kaisi zatezaci i diskovi kamjonot ima novi i gumi ima na 80 % moze zamena na aftomobil so vasa doplata.kamjonot ima racen menuvac.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
075281439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам