1 / 3
DYNACORD F5
430 €
06.07.2022 03:49

Свети Николе / Свети Николе

Se prodavaat novi basovi subb basbinovi DYNACORD f5 so Rcf elementi 15ki BASOVI
Zamena za mixer DYNACORD 1 600/1000/1600
BARAJ NE NA VIBER +38975403660

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Studio RL
Потврден огласувач
075403660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам