1 / 10
KOMPLET OD 4 DELA MARANTZ PM673/ST673L//SD 873
По Договор
19.03.2019 09:08

Бутел / Скопје

MARANTZ PM673/ST673L//SD 873
ISPRAVNO I KOMPLETNO SO DALJINSKO
POJACALO
TJUNER
KASETEN DEK
CD PLAYER
VIDI GI SITE MOI OGLASI
EVTINOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

marantz sr-1020/2a & marantz md-2020/2a & marantz cd-2020/2a

200 €

marantz pm-630 st-310 sd-57

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам