Logo

Trosoben renoviran stan 70+12 m2 sik lavci-nedopirlivi

Број на оглас: 3209658 | Објавен на: 16.10.2019, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 70 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava.
Stanot e na cetvrt sprat ne e posleden. Orientacija jugozapad renoviran golema dnevna, trpezarija,spalna,detska, kujna, gostinsko WC, kupatilo, balkon vkupno 70m2 plus vizba 12m2 i parking mesto. Ima moznost za prazen po dogovor.Kontakt 078 737 007

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  saso

Потврден огласувач