1 / 8
Пасат
7.300 €
19.03.2019 10:59

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2019

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Колата е во одлична состојба
Сменето ребраст каиш и комплет филтриКатегорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
078429013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам