1 / 8
STALAK ZA GITARA
2.000 МКД
03.05.2019 19:42

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV UNIKATEN PROIZVOD STALAK ZA GIATARA IZRABOTEN OD MASIVNO DRVO-BUKA

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Art Wood
Потврден огласувач
070365817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам