1 / 1
Stiropor so debelina 4cm / 100 m2
60 МКД
25.08.2021 23:08

Штип / Штип

Prodavam presuvan stiripor od 4cm.debelina za sekakva namena. Kolicina okolu 100 m2.
Cena 60 den/m2

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078230300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам