Logo

CITROEN C4 1.6 HDI KLIMATRONIK

Број на оглас: 3210416 | Објавен на: 16.08.2019, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E SO 163.000KM REALNI
MOZE PROVERKA SO SERVIS

KLIMA
.ABS
.ESP
EL.STAKLA
EL RETROVIZORE
CD RADIO
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
CENTRALNO
DOBRI GUMI
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Ace

Потврден огласувач