СЕ ПРОДАВА КУЌА НА УЛ.4-ТИ ЈУЛИ БР.98,ГРАДСКО (КАПЕТАНОВИ)
15.000 €
Цената не е фиксна
20.03.2019 09:44

Градско / Велес

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

370 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1979

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

4-ti Juli br.98, Gradsko

Куќа на два спрата со 50 м2 и дворно место од 370 м2 на улица 4-ти Јули бр.98 во Градско.
моб.078/419-636

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
071252225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам