1 / 3
kindle paperwhite 4 case futrola
650 МКД
Цената е фиксна
06.02.2022 08:34

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останато

Големина на екранот:

до 6" инчи

nova futrola za 4 , neupotrebuvana, pogresno naracana so podarok zastitna folija.
cena 400 den tolku e i platena.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

alek
skopje
Потврден огласувач
075 280 577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам