1 / 10
Transport na kamioni
55.555 €
08.08.2019 22:20

Гази Баба / Скопје

vlecna sluzba slep za kamion, vlekac, viljuskar, valjak, skip, traktor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Bojan
Потврден огласувач
075234803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам