Logo

SE PRODAVA BOSCH CLASSIXX 6 ZA REZERVNI DELOVI

Број на оглас: 3212710 | Објавен на: 10.03.2020, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za perenje Bosch classixx 6 za rezervni delovi, site delovi se vo odlicna sostojba osven bubanjot. Broj za kontakt 072931877.Cena po dogovor

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 mile