1 / 8
Skii konduri/cevli Technika
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2021 12:50

Крива Паланка / Крива Паланка

Se prodavaat Ski konduri, cevli so broj 40. Moze po kargo da se pratat. Kontakt samo na Viber 078 54 54 61

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Исхрана

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078545461
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам