1 / 12
Mercedes e220 avangard Top Sostojba
16.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2019 12:50

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kolata e kupena od Germanija regestrirana pred eden mesec na bg tabli po zelba na kupecot moze da se prefrli za eden den na mk tabli.Kupena i odrzavana za svoja dusa.Napraven full servis realna kilometraza moze da se proveri vo koj bilo salon. Najvisoko nivo na oprema avangarde.Moze da se vidi vo sekoe vreme.Telefon za kontakt 075496391 Manco

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Manco
Потврден огласувач
075496391
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам