1 / 1
Maslo MOTUL za site vidovi na Motori
1 €
25.07.2019 15:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2016

Модел:

55

Километри:

65000

Celosna programa na Motul za site vidovi na Motorcikli ....Filter za maslo za site vidovi na Motorcikli .... .Продажба на големо и мало за ЕКСТРА ЦЕНИ само во спецализираната продавница за резервни делови ДЕГО2007 Охрид. Праќаме по карго за 24 часа низ цела Македониjа. Работиме од пон-саб 9.00ч до 20,00ч. www.dego2007@ymail.com телефони 046 522 532; 046 551 044; 078 409 606; 078 409 605; ул. Питу Гули бр 49а 6000 Охрид.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

DEGO 2007
ul.Pitu Guli br49a
Потврден огласувач
046522532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам