1 / 2
Ultralight Kaciga Za Velosipedisti
1.300 МКД
Цената е фиксна
28.05.2022 17:47

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

10 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

Ultralight Kaciga Za Velosipedisti 59-63cm

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

redzo
Потврден огласувач
070526132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам