Logo

Mercedes Benz C 320 CDI

Број на оглас: 3213606 | Објавен на: 12.07.2019, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 320

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Benz C 320 CDI AMG SPORT
GOD 2008
PS 224
BRZINI 7
KM 187000
SO FULL OPREMA

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 Muki

Потврден огласувач