Logo

BMW 330

Број на оглас: 3213615 | Објавен на: 12.07.2019, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 330

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 227 kw / 309 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 330 DIZEL M.PAKET
GOD 2007
PS 300
BRZINI 7
KM 230000
SO FULL SEVIS
TEL 075 282 345

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 Muki

Потврден огласувач