1 / 12
Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )
2 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2022 21:55

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство.
Број 1 на пазарот по квалитет и дизајн!!!!
Голем избор на тапети на лагер и избор по каталог со нарачка од преку 1000 модели и бои.
Брза испорака и посебни поволности за соработка на големо со правни субјекти, исто така и за ресторанти, хотели и.т.н.
Исто така располагаме и со мајстори за лепење тапети со долгогодишно искуство.

Повеќе информации на: 071-834-184
или на FB:
https://www.facebook.com/Delo-Dekor-Trejd-Tapeti-174026069951950/

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Delo Dekor Trejd Skopje
Bul.M.T.Gologanov br.60 Skopje
Потврден огласувач
071834184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам