Logo

Avto radio cd/mp3, so usb i sd card; 4x65 w

Број на оглас: 3213777 | Објавен на: 12.07.2019, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam avto radio cd/mp3, so usb i sd card support, 4 x 65 w. Model e0822, kako na slikite.078933285

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 .;,,.,

Потврден огласувач