Glava za opel
230 €
Цената е фиксна
02.03.2020 15:53

Гостивар / Гостивар

Izramneta glava so novi ventili za opel meriva 1.7 dti 2004g

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070255935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам