1 / 1
peugeot 206 dizel 1.9
1 €
Цената е фиксна
20.12.2019 08:18

Брвеница / Тетово

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

se prodava peugeot 206 dizel 1.9 servisirano evtino mozhe zamena so vasha dopllata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

jusuf
Потврден огласувач
070634653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам