Logo

Aluminiumski bandazi 15 *audi* *vw* zamena

Број на оглас: 3214454 | Објавен на: 14.01.2020, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat mozi i zamena ...alu banzazi 5x100 15ki vo odlicna sostojba so bandazi za golf 3 so 4x100 15ki ...

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач