1 / 4
PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA GRADOT
1 €
06.12.2022 18:08

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

154 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

54 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Licka 4

MOBILEN ZA KONTAKT 078 474 870 Snezana

SE PRODAVA KUKA od 154 m2 so dvorna povrsina od 54 m2,stamben prostor 100 m2 , mesto mirno za ziveenje, blisku do osnovno i sredno ucilicte 300 metri dalecina detska gradinka od 200 m2 dalecina , vnatresnosta e so moderen stil.

cena po dogovor,

kontakt telefon : 078474870 Snezana

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Julija
Потврден огласувач
078296930
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам