1 / 12
Се продава куќа во Велес
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2019 18:45

Велес / Велес

Број на соби:

5

Квадратура:

181 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Вера Циривири 108

Се продава куќа на ул. „Вера Циривири“ бр. 108 во Велес.
Куќата е со приземје и кат со вкупна површина од 181 m2 + подрум + двор.
Можна е замена за стан.
Цена по договор.
За повеќе информации или разгледување слободно контактирајте ме на 078/205-439.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Панче
Потврден огласувач
078205439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам