Logo

Stan opremen na prizemje so dvor !!!

Број на оглас: 3214793 | Објавен на: 20.07.2019, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1982

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Bul. AVNOJ

Цена: 75.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Opremen Stan vo odlicna sostojba, cist imoten list .
Kontakt preku Viber na 004915730929070

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач