Logo

STEDAC NA ELEKTRICNA ENERGIJA

Број на оглас: 3214899 | Објавен на: 27.03.2020, 01:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 599 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Вид на оглас: Се продава


ЗАШТЕДА НА СТРУЈА ДО 35%
ЗАШТЕДА НА ВИСОКИТЕ СМЕТКИТЖ ЗА СТРУЈА СО НОВИОТ ЕЛЕКТРОНСКИ ШТЕДАЧ.
СМЕТКИТЕ ОД 5.000 ДЕН НАМАЛЕТЕ ГИ НА 3.500ДЕН.
ПОРАЧКА 070 288 106

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач