1 / 12
Technics stereo amplifier SU-500 i tuner ST-500 SSSS
85 €
13.04.2022 07:10

Кисела Вода / Скопје

1.Stereo integrated amplifier Technics SU-500, Stereo AM/FM tuner Technics ST-500, odlicno socuvani 2X40 watts na 8Ω...........................................cena 85 eur, vo komplet so CD player Technics SL-PG 380A cenata e 120 eur (fiksno). (fiksno). Tunerot može i vo kombinacija so pojačalo Technics SU-V45 A AA class......... cena 140 eur. (fiksno), samo pojacaloto 85 eur. (fiksno).
2. Vintage amplifier Technics SU-V5 A new class silver, od 1981 godina, 2x65 W na 8 omha........ cena 120 eur. (fiksno).
3.Vintage tuner Technics ST-500 silver boja........ 45 eur. (fiksno).
Bez nikakvi pazarenja okolu cenata i zameni. Videte original fotografii.

ZA DA GI VIDITE SITE MOI OGLASI, VO PROZORCETO ZA PREBARUVAWE ISPISETE.........SSSS.>>>>>>>Барај

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам