1 / 5
Head XC velosiped
25.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.08.2019 09:02

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Velosipedot e kupen pred 1 mesec, mnogu malku koristen, kvaliteten, nema nikakva maana ni grebnatinka.
gumi 29`
Dzvonete samo na ovaj broj
Tel: 077604492

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078697031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам