Se prodava imot vo selo Krusica vo Kicevo
По Договор
30.08.2022 15:57

Кичево

Квадратура:

2 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава куќа на два ката со поткровје и подрум, дворно место, како и 2 хектари обработливо земјиште во село Крушица во Кичевско.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
071602119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам