1 / 9
Royal jelly - maticen mlec
120 МКД
Цената е фиксна
10.09.2022 20:46

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

100% peirodeno ROYAL JELLY. maticen mlec, med, polen, propolis. Proizvedeno vo cista ekoloska sredina vo podnozjeto na baba planina.100% priroden med

besplatna dostava vo skopje

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075483375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам