1 / 10
Set RITAMI za Korg pa2xpro,pa800,pa3x,pa4x,700,900,600,1000.
70 €
25.10.2022 09:54

Прилеп / Прилеп

Се продава одлично среден сет за народна музика ,со средени преку 100 ритами .
Ритамите се со ист саунд односно подесена јачина ,така да не треба дополнително штеловајне.
Ритамите се истропани со четири различни тапани и перкусии.
Ако се отчитува дел по дел ,овај сет одговара за Korg pa2xpro,pa800,pa3x,pa4x,700,900,600,1000.

Podetalni informacii na ovaj broj.
076977079

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Се продава од:

MKD
Потврден огласувач
077991556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам