1 / 2
Se prodava kuka so golemo dvorno mesto do bolnicata - Kicevo
По Договор
01.12.2019 21:47

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

381 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Пиринска 11

Se prodava kuka 72m2 so pomosen objekt od 29m2, dvor od 280m2 ili vkupna povrsina od 381m2 so odlicna lokacija i izlez na 2 ulici. Mestoto e mnogu pogodno za izgradba na stanbena zgrada i istoto e vo neposredna blizina na novata bolnica i gradskiot stadion vo Kicevo.
Poveke informacii na telefon

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

DS
Потврден огласувач
071222846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам