1 / 3
Golf 3 !
1.200 €
25.03.2019 16:23

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
071470360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам