1 / 1
plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2
15.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2022 13:36

Битола / Битола

Квадратура:

750 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred otpadot i eden pokraj Kobil od industriskiot pat) povrsina od 750m2.Ograden, so pomosen objekt od tvrda gradba od 20m2 ,struja , voda za pienje i voda za navodnuvanje od sistemot Strezevo.Javuvanje na tel:
076/234-335
076/234-335
076/234-335
Natasa

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

robert
Потврден огласувач
070/700-246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам