1 / 10
Tascam DA-20— Dat pleer
9.500 МКД
10.000 МКД
28.06.2022 13:06

Струмица / Струмица

Pleerot sviri fantasticno. Vo odlicna sostojba. Ima minimalni grebanici (ima sliki). Inaku tehnicki 100% vo ispravna sostojba. Slikite se od nego. Doaga so bocni stranici za montiranje na rark.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам