1 / 4
Куќа во Штипско Ново Село
По Договор
17.04.2022 11:21

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1923

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Димитар Влахов 71

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на патот помеѓу двете цркви кај Јаворот и пресвета Богородица.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078359649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам