1 / 3
elektricni pecki
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.12.2021 17:08

Неготино / Неготино

dve 6ki dvete po 2000,ispravni grejaci

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

petre
Потврден огласувач
070970332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам