1 / 5
Se prodava kuka vo Valandovo
50.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2019 22:56

Валандово

Број на соби:

6

Квадратура:

228 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

vangelinastojanova@yahoo.com

Se prodava kuka vo Valandovo.Dzidena so tula plus giter tula nadvoresno.Za poveke informacii na tel broj 077-703-736

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

andzelka
Потврден огласувач
077703736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам