1 / 12
Apartman vo najstrog centar na Ohrid so Parking
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2022 23:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

60 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Iznajmuvam dvosoben stan vo najubavata lokacija na Ohrid do Postata na 50 metri do kejot - ezeroto i glavniot plostad na Ohrid!!!
Stanot e kompletno opremen so invertar!
kunja so pribor..tv 137 kanali Wi-fi internet
Besplaten parking vo dvorot od zgradata!!!
Tret kat so lift!
Kapacitet 6 lica

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Pero
Потврден огласувач
078269457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам