Logo

Rusenje na dzidovi vadenje plocki i dr so sopstven prevoz

Број на оглас: 3218471 | Објавен на: 09.07.2019, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Rusenje na dzidovi vadennje parketi laminati vadenje plocki isfranje na sut si sopstven prevoz

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач