Baram kukja za iznajmuvanje
6.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2019 11:08

Велес / Велес

Број на соби:

2

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

.

Se bara kukja za dvajca za podolg period

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара за изнајмување од:

Kristijan
Потврден огласувач
078314668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам