1 / 9
Led Solar so 20 led
399 МКД
Цената не е фиксна
22.08.2019 14:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

⚠️⚡Сакате сметката за струја да биде помала? 🔥🔥 AKCIJA AKCIJA🔥🔥
⚠️⚡Надворешен Соларен LED Рефлектор со сензор – 20 диоди

🔥1 САМО ЗА: ↗️ 390 Ден
🔥🔥 2 комада за ↗️ 690 Ден
🔥🔥🔥 3 комада за↗️ 990Ден
🔥🔥🔥🔥 4 комада за ↗️ 1290ден

➡Или јавете се на ☎️070 485 777
💰 Плаќање при преземање на пратката
🚚 Производот го добивате во рок од 1-3 работни дена.
💯 Гаранција за замена или враќање на пари ако не сте задоволни
✔︎ Купувајте брзо, сигурно и безбедно без никаков ризик ✳
⚠ Напомена: Ограничени залихи... Побрзајте нарачајте додека можете!

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

LED Light Buri kom
Skopje Bit pazar
Потврден огласувач
070485777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам