1 / 6
roud bike alumin so karbonska viluska
22.000 МКД
Цената не е фиксна
07.06.2019 12:00

Струмица / Струмица

se prodava roud bike 56 golemina so ultegra menuvaci i kocinici ,botanger bandazi ,karbonska viluska profesionalen

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

vane
Потврден огласувач
070380800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам