Logo

Bandasi Za BMW 17ki

Број на оглас: 3219694 | Објавен на: 12.09.2019, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi Za Bmw 17ki 5x120 So Solidni Gumi...Bez Zameni

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач