1 / 2
Novi Stimeri /Stimer za Gitara Violina Mandolina
500 МКД
28.08.2022 12:27

Кавадарци / Кавадарци

Novi Stimeri za Gitara Violina Mandolina ....
Stimerite se novi spakuvani vo kutija...
Gratis nova baterija!
Cena 500 denari
Telefon za kontakt 075 980 194

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

blaze
Потврден огласувач
075980194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам