Logo

novi masi od zelezo

Број на оглас: 3220667 | Објавен на: 12.09.2019, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


se prodava masa
golemina na masata 70cm visina so 1m sirina zelzo so medijapan cena 8000 denari

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx