1 / 1
Плац во Виница во м.в. Стара Река
1 €
Цената не е фиксна
26.05.2023 08:07

Виница / Виница

Квадратура:

1753 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во м.в. Стара Река во Виница со квадратура од 1753м2.
Инфо на тел: 077950175

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070782505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам