1 / 6
Peugeot306 1.9
1 €
29.03.2019 14:43

Валандово

Марка:

Peugeot

Модел:

306

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2019

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Peugeot 306 1.9 dizrl dobri gumi motor menjac odlicni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ace
Потврден огласувач
070860399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам