1 / 10
LIFT ZA KAMION PALFINGER
По Договор
29.06.2022 10:51

Битола / Битола

LIFT ZA KAMION ***PALFINGER ****

---MKSIMALNA NOSIVOST1500 KG-----
---IZVADEN E OD MERCEDES ATEGO 12/18----
**** VO ISPRAVNA SOSTOJBA **** MALCE KORISTEN****
*** SE PRODAVA I SPOLJEROT***

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

GORGI
Потврден огласувач
070207721
Испрати Е-маил до огласувачот

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS***EURO 5**

11900 €

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***

4950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам